Čech sa po prestupe začína strachovať: Nechutné vyhrážky smrťou či pálenie dresu!

Petr Čech
Petr Čech

LONDÝN - Český futbalový brankár Petr Čech po pondelkovom prestupe v rámci anglického Londýna z FC Chelsea do Arsenalu dostal od fanúšikov mnoho podporných správ, no nevyhol sa ani nechutným vyhrážkam.

Tridsaťtriročný rodák z Plzne strávil na Stamford Bridge dlhých jedenásť sezón, počas ktorých odchytal za "The Blues" 333 súťažných stretnutí. S "modrými" vyhral štyri majstrovské tituly v najvyššej domácej súťaži, štyrikrát sa tešil aj v národnom pohári FA Cupe, tri razy v Ligovom pohári, na konte má tiež celkový triumf v Lige majstrov či Európskej lige. V pondelok sa definitívne presunul k londýnskym "kanonierom", čo nezniesli niektorí priaznivci jeho teraz už bývalého zamestnávateľa. Niekoľkí ho nazvali zradcom alebo hadom či priali jeho potomkom rakovinu.

Počas pôsobenia v FC Chelsea utrpel Petr Čech nepríjemné zranenie hlavy po strete so Stephenom Huntom, odvtedy chytá v špeciálnej helme. "Škoda, že Stephen Hunt neukončil tvoj život," napísal jeden z neprajníkov a ďalší poznamenal, že na najbližší zápas FC Chelsea proti Arsenalu si chce vziať ostreľovaciu pušku a bude mať radosť z toho, keď uvidí krv Petra Čecha na hracej ploche. Jeden fanúšik z Kuvajtu bol doteraz hrdým majiteľom dresu českého gólmana, no po prestupe ho spálil a videonahrávku zverejnil na internete. 


Tagy: Petr Čech FC Chelsea Arsenal Londýn

Kompletné výsledky a aktuálna tabuľka Priemier League
Zdroj:
SITA
Foto:
arsenal.com; Video: youtube

DISKUSIA