Reprezentant Weiss si zlomil ruku: Aha, ako sa mu to stalo!

Vladimír Weiss
Vladimír Weiss

DAUHA - Slovenský futbalový reprezentant Vladimír Weiss utrpel zlomeninu ruky. Dvadsaťpäťročný hráč katarského klubu SC Lekhwiya o tom informoval prostredníctvom konta na sociálnej sieti Twitter.

"Zlomenina v mojej ľavej ruke. Stále tomu nemôžem uveriť. Budem sa snažiť vrátiť čo najskôr. Všetko sa deje z nejakého dôvodu, dúfam..." napísal Weiss v stredu večer na Twitteri. Na jeho správu medzi prvými zareagoval iný slovenský futbalista Milan Lalkovič, ktorý Weissovi zaželal skoré uzdravenie. 

"Najťažšia časť sezóny sa začala. Bohužiaľ pre mňa nie veľmi dobre. Pri včerajšom večernom tréningu som si zlomil kostičku v ruke a momentálne ju mám zafixovanú dlahou. Bude nasledovať jeden- až dvojtýždenná nútená prestávka a následne začnem zľahka trénovať. Bez kontaktu by som mal byť asi šesť týždňov, čo by znamenalo, že nebudem môcť nastúpiť ani za reprezentáciu. Ja však dúfam, že moja liečba bude bez problémov a ja budem v Španielsku trénerovi Kozákovi k dispozícii. Som z toho veľmi sklamaný. V príprave som sa cítil veľmi dobre a takáto vec ma zabrzdila. Určite však urobím všetko pre to, aby som sa na trávnik dostal čím skôr a pomohol chalanom či už v reprezentácii, alebo v klube," uviedol Weiss neskôr vo svojom stanovisku na Facebooku. 

Ako je známe, slovenský národný tím čaká začiatkom septembra náročný dvojzápas v rámci kvalifikácie o postup na ME 2016 do Francúzska. Najprv sa zverenci trénera Jána Kozáka predstavia 5. septembra v Oviede proti domácim Španielom, o tri dni neskôr nastúpia v Žiline proti Ukrajincom. Slovensko je zatiaľ na čele kvalifikačnej C-skupiny s plným počtom 18 bodov. V trojbodových rozostupoch nasledujú práve Španielsko a Ukrajina. 


Tagy: Vladimír Weiss Milan Lalkovič SC Lekhwiya

Zdroj:
SITA
Foto:
SITA

DISKUSIA