VIDEO Navrátilec Kuyt zariadil Feyenoordu víťazstvo: Nasledovala bitka fotografov

Bitka fotografov Bitka fotografov

ROTTERDAM - Bývalý holandský reprezentant Dirk Kuyt sa po návrate do dresu Feyenoordu Rotterdam po deviatich rokoch uviedol víťazným gólom. Jeho tím na úvod holandskej ligy porazil futbalistov Utrechtu 3:2, aj keď hral od 50. minúty v desiatich.

Kuyt rozhodol zápas deväť minút pred koncom z penalty, hostia z ďalšieho pokutového kopu v šiestej minúte nastavenia už len znížili. Tridsaťpäťročný útočník sa vrátil do Feyenoordu po konci pôsobenia vo Fenerbahce Istanbul. Predtým nastupoval šesť rokov za Liverpool, s ktorým si zahral aj vo finále Ligy majstrov. V rotterdamskom celku pôsobil už v rokoch 2003 až 2006 a stal sa v jeho drese najlepším strelcom holandskej ligy. Takýto gól si nemohla ujsť ani hŕstka fotografov, ktorí bojovali o čo najlepšiu pozíciu a nevyhli si ani vzájomným úderom.

Viac o téme: Dirk Kuyt Feyenoord Rotterdam
  • Zdroj: ČTK, športky