Schumacher to celé nevníma: Neuveriteľné, čo robí najväčšie starosti jeho manželke

Corinna Schumacherová a Michael Schumacher
Corinna Schumacherová a Michael Schumacher

LAUSANNE, BRATISLAVA - Chcú, aby sa vyliečil, alebo hľadajú senzáciu za každú cenu? Celý svet zaujíma pravda, ako je na tom Michal Schumacher, či je na vozíčku alebo pripútaný na posteľ. Ak by niekto z fotografov zaznamenal podobizeň legendárneho pilota rok a pol po nehode na lyžiach, fotografia by zaujala celý svet a vidieť by ju chcel snáď každý.

Práve preto súkromnú kliniku v luxusnej rezidencii Michaela Schumachera obliehajú denne novinári a snažia sa získať tieto materiály. A práve to robí manželke Corinne Schumacherovej najväčšie starosti.

Naposledy zažalovala dva nemecké časopisy za šírenie nepodložených správ o zdravotnom stave sedemnásobného majstra sveta F1. Monacký súd ich aj uznal vinnými. Podľa oficiálnych informácií je obľúbený jazdec teraz pripútaný na lôžko v krásnom prostredí Ženevského jazera. Rehabilitácia pilota, ktorý bol po nehode sedem mesiacov v umelom spánku, je dlhá a výsledky sú neisté.

Okrem nepodložených správ trápi rodinu aj to, že v blízkosti rezidencie sa pohybujú neznáme osoby. Hovorkyňa rodiny Sabine Kehm zdôraznila, že museli posilniť bezpečnosť okolo vily, aby sa ubránili početným novinárom v snahe získať fotografie. Tí začali na svoje ciele využívať aj drony, čiže malé lietadielka nesúce kameru.


Tagy: Michael Schumacher Corinna Schumacherová

Zdroj:
kt; Športky
Foto:
SITA, Bild.de

DISKUSIA