Trnavský dres si už viac neoblečie: Spartak chce voľné miesta vyplniť novými hráčmi

Adam Zreľák a Srdjan Grabež
Adam Zreľák a Srdjan Grabež

TRNAVA - Srbský obranca Srdjan Grabež si už viac neoblečie dres fortunaligového futbalového klubu FC Spartak Trnava, ktorý s ním ukončil spoluprácu. Informovala oficiálna internetová stránka klubu.

Grabež vynechal veľkú časť minulej sezóny, keď pre zranenie kolena odohral iba dva zápasy. Podstúpiť musel operáciu a v závere ligového ročníka sa zľahka zapojil do tréningu. V úvode letnej prípravy mu však koleno začalo opúchať a ukázalo sa, že bude potrebný ďalší operačný zákrok.

"So Srdjanom sme predlžovali zmluvu pred štartom novej sezóny do konca kalendárneho roka. V kontrakte však bola klauzula, že musí byť zdravý. Operácia ho vyradí minimálne do apríla, otázne je, aká bude jeho ďalšia budúcnosť. Vážime si služby, ktoré pre Spartak odviedol, za jeho prácu na ihrisku mu patrí vďaka. Ide o hráča, ktorý patril k tomu pozitívnemu, čo ponúka slovenská liga," povedal pre www.spartak.sk generálny manažér Spartaka Viktor Blažek.

Andeli v týchto dňoch pracujú aj na posilnení kádra. "V tejto chvíli nechceme konkretizovať mená, nakoľko prebiehajú rokovania. Prestupový termín sa končí 6. septembra, budeme pracovať na tom, aby sme mužstvo vystužili," dodal trnavský funkcionár.


Tagy: FC Spartak Trnava Srdjan Grabež

Kompletné výsledky a aktuálna tabuľka Fortuna ligy
Zdroj:
TASR
Foto:
TASR

DISKUSIA