VIDEO Bakoš nemal hrať, nakoniec bol hrdinom: Na ihrisko som šiel skoro nerozcvičený

Marek Bakoš sa stal hrdinom Liberca
Marek Bakoš sa stal hrdinom Liberca

LIBEREC - Marek Bakoš chýbal v základnej zostave futbalového Liberca na nedeľný duel 5. kola najvyššej českej súťaže proti Tepliciam (2:0), ale osud zariadil, že na trávnik vybehol už v 20. minúte. Vystriedal zraneného Zdeňka Folprechta a dvoma gólmi rozhodol o troch bodoch pre Slovan.

"Tentoraz som nemal hrať. Naskočil Kevin Luckassen a tréner sa rozhodoval, či pod hrot pôjdem ja alebo Zdeněk Folprecht. Ten sa nakoniec, chudák, zranil. Na ihrisko som šiel skoro nerozcvičený, ale nakoniec som sa rozbehal a nič sa mi nestalo," vyjadril sa v rozhovore na oficiálnej internetovej stránke FC Slovan skúsený 32-ročný útočník, ktorý je s dovedna štyrmi presnými zásahmi najlepším kanonierom mužstva v súťaži. 

Bakoš v nedeľu dopravil loptu do siete trikrát, raz však gól neplatil pre ofsajd. Podľa slovenského strelca to však bol omyl. "Strelené góly ma tešia, ale podstatné je, aby bol úspešný klub. Keď sú ľudia okolo neho, fanúšikovia aj hráči spokojní, až vtedy môže byť v kabíne pohoda," dodal Bakoš. 


Tagy: Slovan Liberec Marek Bakoš FK Teplice

Kompletné výsledky a aktuálna tabuľka Gambrinus ligy
Zdroj:
SITA
Foto:
fcslovanliberec.cz

DISKUSIA