VIDEO Neapol vedený Hamšíkom premárnil dvojgólový náskok: Gyömbér sledoval výhru AS

AS Rím v šlágri zdolal Juventus Turín AS Rím v šlágri zdolal Juventus Turín Zdroj: facebook

RÍM - V nedeľňajšom šlágri 2. kola talianskej futbalovej Serie A vicemajster AS Rím zdolal úradujúceho šampióna Juventus Turín tesne 2:1. Pod triumf "vlkov" sa gólovo podpísala dvojica bosnianskych reprezentantov - Miralem Pjanič skóroval v 61. minúte z priameho kopu a o 18 minút neskôr sa Edin Džeko presadil hlavičkou.

Juventus stihol v závere už len znížiť zásluhou Paula Dybalu. Hostia po červených kartách Rubinha a Evru dohrávali zápas iba deviati. Slovenský reprezentačný obranca v službách AS Norbert Gyömbér sledoval duel na Olympijskom štadióne iba z lavičky. "Stará dáma" tak v novom ročníku Serie A stále čaká na prvý bodový zisk, Rimania majú na konte štyri.

SSC Neapol vedený kapitánom Marekom Hamšíkom premrhal v domácom dueli so Sampdoriou Janov dvojgólový náskok a napokon iba remizoval 2:2. Slovenský reprezentačný stredopoliar odohral za "Partenopei" celý zápas.

AS Rím - Juventus Turín 2:1 (0:0)
Góly: 61. Pjanič, 79. Džeko - 87. Dybala, 40.000 divákov.