VIDEO Nechutnej scény z českého futbalu: Knokaut bezbrannej ženy pri besnení chuligánov!

Pri potýčkach futbalových chuligánov si to odniesla aj mladá ženaPri potýčkach futbalových chuligánov si to odniesla aj mladá žena Zdroj: iSport.cz

VELKÉ KARLOVICE - Svedkami skutočne nechutnej scény boli futbaloví fanúšikovia v moravských Velkých Karloviciach počas súboja českého pohára MOL Cup proti hosťujúcemu Zlínu. Do areálu vtrhli zakuklení výtržníci, ktorí napadli zlínskych chuligánov. Počas obrovskej mely, ktorá sa strhla, schytala nekompromisnú ranu do tváre aj bezbranná žena.

Výtržnosti začali v 75. minúte po góle domácich, v tom čase ale už Zlín, ktorý napokon zvíťazil vysoko 6:1, jasne vyhrával a o výsledku bolo už teda rozhodnuté. K sektoru hostí sa dostala skupina zakuklených výtržníkov a zmocnila sa ich vlajky. Výtržníkmi by údajne mali byť ostravskí fanúšikovia zo Vsetína, ktorí sú so Zlínom na nože. Následne sa spustila obrovská mela, v hromadnej bitke tiekla krv, lietali päste a kopance. Na mieste zasahovala polícia, záchranka a situáciu monitoroval vrtuľník. 

Na videu je zachytený aj nechutný incident, ktorý možno ostal trochu v tieni hromadnej bitky. Bezbranná žena, ktorá podľa snímku súhlasila s výtržníkmi a dokonca im aj tlieskala, schytala od rozzúreného muža tvrdú ranu do tváre, tá ju ihneď poslala k zemi.

Podľa jedného z divákov ale útočník nepatril ani k jednému táboru chuligánov: "Bolo tam veľa bitiek medzi fanúšikmi, ktoré by sa dali považovať za rovné a" férové ​​". Ale ten, čo udrel tú babu, je tréner B mužstva Velkých Karlovic+Karolínka," uviedol pre české periodikum. 

"Mal už jeden škandál, keď ako usporiadateľ odnášal na nosidlách hráčov Valašského Meziříčí pri divíznom zápase a nadával mu. Následne odmietol zavolať sanitku," dodal fanúšik. Tak či onak nechutný incident bude mať určite dohru, všetko už polícia dôkladne prešetruje a na základe videa by "hrdinu", ktorý poslal bezbrannú ženu k zemi, nemalo byť vôbec ťažké identifikovať. 

Viac o téme: Zlín Velké Karlovice MOL Cup
  • Autor: © Zoznam
  • FOTO: iSport.cz
  • Zdroj: športky

Súvisiace články