VIDEO Wolfsburg zdolal Moskvu, United v Eindhovene prekvapujúco zakopli

Luciano Narsingh po góle do siete UnitedLuciano Narsingh po góle do siete United Zdroj: SITA

EINDHOVEN - V B-skupine sa Manchester United ujal vedenia na ihrisku PSV Eindohven 1:0. O gól sa v 41. minúte postaral Memphis Depay, ten tak skóroval proti svojmu bývalému klubu, z ktorého cez leto prestúpil na Old Trafford. Futbalisti PSV však stihli do prestávky vyrovnať zásluhou Hectora Morena a krátko po zmene strán rozhodol o ich triumfe Narsingh.

United prišli okrem troch bodov aj o mladého obrancu Shawa. Ten si v 15. minúte vážne poranil pravú nohu po súboji s Morenom, osem minút ho ošetrovali priamo na ihrisku a potom ho odniesli do útrob štadióna s kyslíkovou maskou. V druhom zápase "B-čka" zdolal VfL Wolfsburg ruský CSKA Moskva tesne 1:0.

VfL Wolfsburg (Nem.) - CSKA Moskva (Rus.) 1:0 (1:0)
Gól: 40. Draxler, bez kariet, rozhodoval: Svein Oddvar Moen (Nór.)

PSV Eindhoven (Hol.) - Manchester United (Angl.) 2:1 (1:1)
Góly: 45.+ H. Moreno, 57. Narsingh - 41. Depay, ŽK: 55. Arias, 60. H. Moreno, 71. Bruma - 67. Smalling, rozhodoval: Nicola Rizzoli (Tal.)

Viac o téme: PSV Eindhoven Manchester Untied
  • Zdroj: TASR, SITA