Lalkovič ostal sklamaný po prehre s Chelsea: Potešili ho slová od Mourinha

Momentka zo zápasu FC Walsall a Chelsea Londýn
Momentka zo zápasu FC Walsall a Chelsea Londýn

WALSALL ) - Slovenský futbalista Milan Lalkovič sa so svojím treťoligovým tímom FC Walsall nepostaral o prekvapenie na účet favorizovaného FC Chelsea v stredajšom zápase šestnásťfinále anglického Ligového pohára. Úradujúci šampióni Premier League nepripustili senzáciu a zvíťazili 4:1.

"Majú úžasný tím, ten zápas som si užil. Som sklamaný z prehry, ale myslím si, že môžeme byť na seba hrdí. Bolo skutočne fajn vidieť hráčov FC Chelsea aj realizačný tím. Potešilo ma, ako pekne sa o nás vyjadril tréner José Mourinho," napísal na twitter 22-ročný krídelník, ktorý pobudol na trávniku 73 minút. 


Rodený Košičan je bývalý člen akadémie FC Chelsea, za A-tím nikdy nenastúpil v súťažnom zápase. "U mladých hráčov platí, že nie je priestor na chyby. Je ich toľko, že na vaše miesto si brúsia zuby mnohí ďalší. Skutočne náročné, ale kto to prežije, fantázia," doplnil pre server squawka.com Lalkovič. 

Spomenutý portugalský kouč Londýnčanov priznal, že víťazstvo vo Walsalle sa nerodilo ľahko. "Nebolo to jednoduché. Začali sme dobre, hneď v úvode sme mali jednu-dve šance a dali sme gól. Napriek skutočnosti, že majú dobrý tím, ukázali sme, že sme sem neprišli robiť chyby a rozlúčiť sa so súťažou. Keď odštartujete sezónu sériou zlých výsledkov ako my, nemôžete si dovoliť prehrať s treťoligovým klubom," vyjadril sa José Mourinho na klubovom webe. 


Tagy: Milan Lalkovič

Kompletné výsledky a aktuálna tabuľka Priemier League
Zdroj:
SITA
Foto:
SITA

DISKUSIA