Strašné vidieť takto Michaela: Desivé slová Schumacherovho šéfa po návšteve rodiny

Michael Schumacher a Luca Di Montezemolo v časoch najväčšej slávy
Michael Schumacher a Luca Di Montezemolo v časoch najväčšej slávy

GLAND - Nabral odvahu na to, čo málokto. Bývalý šéf famózneho pretekára a sedemnásobného majstra sveta formuly 1 Michaela Schumachera Luca Di Montezemolo si našiel čas a navštívil rodinu legendy, ktorá sa zotavuje z tragédie na svahu vo francúzskych Alpách koncom roka 2013. Schumi podstúpil dve operácie mozgu a polroka bol v umelom spánku. Dnes je o ňom veľmi málo správ, objavujú sa aj falošné informácie. Rodina len verí, že bude lepšie a hovorí o malých pokrokoch a trpezlivosti

Podľa všetkeho by mal Schumi žiť, no byť pripútaný na lôžku. Lieči sa v rodinnom sídle na súkromnej klinike vybudovanej špeciálne pre neho pod dohľadom manželky. Viac svetla do toho vniesol bývalý prezident stajne z Maranella Montezemolo. Žiaľ, o dobrých správach sa hovoriť nedá, práve naopak - behá z nich mráz po chrbte.

"Michael je a navždy zostane pre Ferrari výnimočný človek, ktorý toho vyhral najviac v histórii Ferrari. Je jedinečný," povedal pre talianske médiá 68-ročný Montezemolo.

"Vidieť dnes tento stav je hrozné. Keď ho vidím, neviem, čo mám robiť. Spomínam si na tie krásne chvíle nášho života. Obdivujem odvahu a silu jeho rodiny, manželky Corinny a detí. Z celého srdca dúfam, že budem čoskoro počuť dobré správy," uviedol na adresu 46-ročného pilota bývalý prezident Ferrari. 

Za hrozným pohľadom na Schumachera je úbytok svalovej hmoty, Michael dnes váži asi 45 kilogramov. Schudol počas umelého spánku z dôvodu nulového pohybu.


Tagy: Michael Schumacher

Zdroj:
kt; Športky
Foto:
SITA

DISKUSIA