VIDEO Costa sa opäť vyfarbil: K Mourinhovi hodil tréningovú vestu!

Diego Costa
Diego Costa

LONDÝN - Španielsky futbalista Diego Costa sa opäť vyfarbil. Tentoraz neuniesol fakt, že v drese FC Chelsea nezasiahol do nedeľňajšieho londýnskeho derby proti Tottenhamu. Po návrate z rozcvičky na lavičku si vyzliekol tréningovú vestu a hodil ju za hlavu do miest, kde sedel kouč Jose Mourinho.

Chelsea sa nedostala z výsledkovej krízy ani na White Hart Lane a po bezgólovej remíze sa posunula len o jednu priečku vyššie. V súčasnosti je štrnásta, na čelo tabuľky stráca už priepastných 14 bodov. V londýnskom klube to nefunguje podľa predstáv, čo potvrdilo aj správanie Diega Costu. "Ak ma chce zraniť, tréningovou vestou to nepôjde. Mám s ním dobrý vzťah, žiaden problém. Ak však pozorne sledoval zápas z lavičky, musel sa dozvedieť, prečo sedí," skonštatoval Mourinho pre The Guardian.

Portugalský kouč následne dodal, že Costa by sa nemal na nič sťažovať. "Diego je privilegovaný, pretože z kľúčových hráčov som ho posadil až ako posledného. Sedel aj kapitán Terry, rovnako Ivanovič, Cahill ako vicekapitán Anglicka. Takisto Fabregas, Pedro, Oscar, Hazard. Costa je teda privilegovaný, v zápasoch, v ktorých menovaní hráči nehrali, on bol na ihrisku," dodal Mourinho.


Tagy: FC Chelsea José Mourinho Diego Costa

Kompletné výsledky a aktuálna tabuľka Priemier League
Zdroj:
TASR
Foto:
SITA; Video: youtube

DISKUSIA