Malec nezabránil prehre Olomouca: Slovenský kouč s Bohemiansom jeseň zakončil triumfom

Slovenský kouč Roman Pivarník s Bohemiansom ukončil jeseň triumfom nad JabloncomSlovenský kouč Roman Pivarník s Bohemiansom ukončil jeseň triumfom nad Jabloncom Zdroj: bohemians.cz

PRAHA - V úvodnom sobotňajšom dueli 16. kola českej Synot ligy triumfovali futbalisti 1. FK Příbram doma nad Sigmou Olomouc presvedčivo 3:0. V hosťujúcom drese odohral celé stretnutie slovenský útočník Tomáš Malec.

Jesennú časť zakončili víťazne futbalisti Bohemians 1905. Zverenci slovenského kouča Romana Pivarníka otočili v druhom polčase duel proti Baumitu Jablonec a triumfovali 2:1. Lukáš Pauschek odohral za "klokanov" celý zápas, Matúš Mikuš ho presedel na lavičke. V drese Jablonca sa od 55. minúty predstavil Ján Greguš.

Příbram - Sigma Olomouc 3:0 (0:0)
Góly: 56. Hnaníček, 67. Barák, 84. R. Bednář
Tomáš Hájovský (Příbram) nefiguruje v zápise o stretnutí, Tomáš Malec odohral celý duel, Juraj Halenár (obaja Olomouc) nefiguruje v zápise o stretnutí.

Bohemians 1905 Praha - Jablonec 2:1 (0:1)
Góly: 47. Bartek, 50. Krch - 9. Karavajev
Lukáš Pauschek odohral celý duel, Matúš Mikuš sedel na lavičke náhradníkov, Martin Cseh (všetci Bohemians 1905) nefiguruje v zápise o stretnutí. Ján Greguš (Jablonec) hral od 55. min.

Viac o téme: Lukáš Pauschek Tomáš Malec Ján Greguš Roman Pivarník