Iba 17-ročný americký talent v šoku: Paralyzujúca smska od slávneho Federera!

Roger Federer a Frances Tiafoe
Roger Federer a Frances Tiafoe

BRATISLAVA - Mladého amerického tenistu Francesa Tiafoeho paralyzovala smska, ktorú dostal od slávneho iného hráča a zároveň spolumajiteľa marketingovej spoločnosti.

"Počas Orange Bowlu s nami boli aj víťazi predchádzajúcich dvoch ročníkov a Tiafoemu pípol mobil. Čítal si tú správu akoby mimochodom, aby to nevyznelo neúctivo k zvyšku spoločnosti, ale potom sa k nej vrátil a niekoľko sekúnd bol ako zhypnotizovaný. Napokon vyhlásil, že mu písal Roger Federer. Mysleli sme si, že žartuje, on však podal telefón Katie Swanovej a tá nám prečítala obsah. Všetci sme mu gratulovali," cituje web Spazio Tennis taliansku juniorku Isabellu Tcherkesovú Zadeovú.

Federer, ktorý má zastupiteľskú firmu Team 8, podľa Tennis World Tiafoemu adresoval takúto ponuku: "Nazdar, Frances. Som Roger Federer a hovoril som si, že by sme sa mohli porozprávať o Tvojom manažmente v rámci ambície poskytnúť ti nejaké odporúčania, ak chceš. Sám som mal s týmto aspektom určité problémy v začiatkoch mojej kariéry a možno by som ti mohol pomôcť robiť dobré rozhodnutia. Dúfam, že si čoskoro podebatujeme. S prianím všetkého najlepšieho Roger." 

Sedemnásťročný Tiafoe kedysi bol na druhej pozícii v tzv. kombinovanom mládežníckom hodnotení podľa ITF. Medzi seniormi momentálne figuruje zverenec Josého Higuerasa na 179. priečke v renkingu ATP. 


Tagy: Roger Federer Frances Tiafoe

Zdroj:
SITA
Foto:
Koláž Športky

DISKUSIA