Po ôsmich rokoch zmena v Saganovom tíme: Povinnosti prevezme manželka Katka

Zľava: Slovenský cyklista Peter Sagan, jeho manželka Katarína Sagan a manažér Jozef Korbel
Zľava: Slovenský cyklista Peter Sagan, jeho manželka Katarína Sagan a manažér Jozef Korbel

BRATISLAVA - Jozef Korbel už nie je mediálnym manažérom cyklistu Petra Sagana. S úradujúcim majstrom sveta v kategórii elite na ceste pracoval 8 rokov, no ich spoločná cesta sa skončila.

"Dnešným dňom som sa rozhodol ukončiť osemročnú spoluprácu mediálneho manažéra s popredným slovenským cyklistom Petrom Saganom aj jeho talianskou agentúrou DMTC," informoval Jozef Korbel slovenské médiá. "Chcem sa vám všetkým poďakovať za skvelú spoluprácu, ktorú sme mali počas tohto obdobia a zároveň vám chcem popriať príjemné vianočné sviatky," doplnil Korbel prostredníctvom emailu.

Prázdne miesto by mala zaplátať manželka Katarína Sagan, ktorá už dlhšie pracuje v spomínanú agentúru DMTC, ktorá Petra reprezentuje aj v marketingových aktivitách.

"Väčšinou komunikujem s jeho manažérmi. K Petrovi sa dostane už len finálna informácia, snažíme sa ho príliš nezaťažovať. Niektoré veci, ktoré sa dejú na Slovensku, komunikujem práve ja. Som taká spojka medzi nimi, aj kvôli slovenčine,“ povedala v rozhovore pre HN magazín Saganova manželka Katka.


Tagy: Peter Sagan Jozef Korbel Katarína Sagan

Zdroj:
SITA, sportky.sk
Foto:
SITA

DISKUSIA