VIDEO Liverpool so Škrtelom deklasovaný Watfordom: Slovenský kapitán sa zranil!

Odion Ighalo a Martin Škrtel v súboji Odion Ighalo a Martin Škrtel v súboji Zdroj: SITA

WATFORD - V zápase 17. kola najvyššej anglickej futbalovej ligy prehral favorizovaný FC Liverpool na ihrisku nováčika z Watfordu 0:3. Domáci dokonale zaskočili súpera, keď už v 3. minúte otvoril skóre po rohu a chybe brankára Nathan Aké.

V 15. minúte Martin Škrtel neubránil Odiona Ighalu a Nigérijčan strelou k ľavej žrdi zvýšil na 2:0. Slovenského reprezentanta nešťastne zranil pri hlavičkovom súboji spoluhráč Lucas a štyri minúty pred koncom prvého dejstva vymenil tréner Jürgen Klopp dirigenta obrany za útočníka Divocka Origiho.

Päť minút pred koncom riadneho hracieho času domáci stanovili konečný výsledok, keď v strede poľa stratil loptu Alberto Moreno a striedajúci Valon Behrami našiel hlavu Ighalu, ktorý strelil svoj dvanásty gól v sezóne. Liverpool po prehre zostáva na deviatom mieste tabuľky.

Watford - FC Liverpool 3:0 (2:0)
Góly: 15. a 85. Ighalo, 3. Aké
Martin Škrtel (Liverpool) hral do 41. min.

Swansea City - West Ham United 0:0

Viac o téme: Martin Škrtel FC Liverpool Watford