VIDEO Hráči Montrealu sa zahrali na bejzbalistov: Vznikol z toho krásny gól

Brendan GallagherBrendan Gallagher Zdroj: SITA

FOXBOROUGH - Hokejisti Montrealu vyhrali NHL Winter Classic pod otvoreným nebom na futbalovom štadióne vo Foxborough nad domácim Bostonom 5:1. Divákov zaskočil už po 74 sekundách David Desharnais, ktorý dopravil do bránky Bruins puk zo vzduchu.

Hostia z Montrealu zvýšili vedenie po dvoch minútach druhej tretiny, kedy Paul Byron doklepol do siete zblízka voľný puk. Tretí gól pridal v závere druhej časti Brendan Gallagher a oslávil tak ideálne návrat do zostavy Canadiens po sedemnásťzápasovej  pauze spôsobenej zranením ruky. Po Plekancovej prihrávke cez šírku klziska poslal Max Pacioretty puk pred bránku, kde Gallagher bejzbalovo prekonal Raska v bránke Bostonu.

Viac o téme: Boston Bruins Montreal Canadiens Winter Classic 2016 Brendan Gallagher