VIDEO Víkendová gólparáda: Parádna pätička Rooneyho, skvelý Ibrahimovič či famózna akcia Realu

Wayne Rooney (vpravo) a jeho gólové oslavy
Wayne Rooney (vpravo) a jeho gólové oslavy

BRATISLAVA - Tak ako každý pondelok aj tento vám prinášame najkrajšie gólové zásahy z európskych trávnikov, ktoré priniesol uplynulý víkend. Parádna pätička Rooneyho, či hlavička Ibrahimoviča chrbtom k bráne, ale aj famózna gólová akcia Realu, či bomba Williana rozhodne stoja za pozretie. Ktorý z krásnych zásahov si získa váš hlas v našej ankete?

1. Wayne Rooney (Manchester United)

​Kapitán Manchestru sa cez víkend konečne dočkal gólu, keď takouto parádnou pätičkou zabezpečil v súboji so Swansea pre United 3 body.

2. Willian (Chelsea Londýn)

Brazílčan Willian jednoducho strieľa len parádne góly. Po niekoľkých skvele zahratých priamych kopoch tentoraz predviedol utešenú presne mierenú strelu pri druhom góle Chelsea do siete Crystal Palace.

3. Karim Benzema (Real Madrid)

Hviezdna trojica BBC: Bale, Benzema, Cristiano Ronaldo predviedla na ihrisku Valencie pri prvom streleckom zásahu stretnutia naozaj nádhernú tímovú akciu. Po zadovke Balea vykúzlil pohotovú prihrávku Ronaldo, keď jeho pohľad smeroval na opačnú stranu. Z krásnej spolupráce Walesana a Ronalda vyťažil Karim Benzema, ktorý strelil vedúci gól Realu.  

4. Zlatan Ibrahimovič (PSG)

Hviezdny švédsky kanonier aj v pohárovom súboji na ihrisku štvrtoligového Wasquehalu potvrdil, že zakončenie mu problémy nerobí. Parádnou hlavičkou otočený chrbtom k bránke súpera rozhodol pohárový duel. 

5. Ross Wallace (Sheffield Wednesday)

Aj v nižších súťažiach padajú krásne góly. Ross Wallace z anglického Sheffield Wednesday sa stal hrdinom víkendového duelu. Takouto parádnou strelou z viac ako 30 metrovej vzdialenosti rozhodol súboj na ihrisku Fulhamu. 

Ktorý hráč podľa vás strelil najkrajší gól?

Hlasovalo: 574


Tagy: Wayne Rooney Karim Benzema Willian

Kompletné výsledky a aktuálna tabuľka Priemier League
Zdroj:
športky
Foto:
SITA

DISKUSIA