VIDEO Sibir si aj bez Meszároša poradil s Traktorom: Medveščak podľahol doma Jokeritu

Sibir Novosibirsk si poradil s Traktorom aj bez MeszárošaSibir Novosibirsk si poradil s Traktorom aj bez Meszároša Zdroj: hcsibir.ru

MOSKVA - Hokejisti Neftechimiku Nižnekamsk zvíťazili v pondelňajšom zápase KHL na ľade najhoršieho tímu súťaže Metallurgu Novokuzneck 2:1 po predĺžení a v tabuľke Východnej konferencie im patrí posledná ôsma postupová priečka. Víťazný gól hostí strelil v prvej minúte predĺženia Michail Žukov.

Sibir Novosibirsk po dvoch prehrách zabral tentoraz naplno, zdolal doma Traktor Čeľabinsk 3:1 a vrátil sa na čelo Východnej konferencie. V zostave Sibiru chýbal pre zranenie slovenský obranca Andrej Meszároš.

Medveščak Záhreb - Jokerit Helsinki 2:4 (1:0, 0:3, 1:1)
Góly: 20. Katic, 49. Genoway - 21. N. Kapanen, 24. Ohtamaa, 37. Jaakola, 41. Lajunen

Dinamo Minsk - Ak Bars Kazaň 2:4 (1:1, 1:2, 0:1)
Góly: 2. Gunderson, 36. Ellison - 4. Jarullin, 24. Tokranov, 28. Möller, 60. Lukojanov

CSKA Moskva - HK Soči 1:2 (0:0, 1:1, 0:1)
Góly: 28. Muršak - 21. A. Kosticyn, 57. Petersson

Severstaľ Čerepovec - Lokomotiv Jaroslavľ 1:2 (0:1, 2:0, 0:0)
Góly: 16. Vovčenko - 27. Loktionov, 36. Kontiola

Dinamo Moskva - SKA Petrohrad 5:1 (1:1, 2:0, 2:0)
Góly: 36. a 51. Robinson, 16. Hietanen, 25. Briukvin, 46. Igumnov - 2. Chafizullin

Torpedo Nižnij Novgorod - Lada Togliatti 4:0 (2:0, 2:0, 0:0)
Góly: 10. Ashton, 12. Mozer, 26. Frolov, 35. D. Siomin

Admiral Vladivostok - Salavat Julajev Ufa 2:4 (0:3, 1:0, 1:1)
Góly: 31. Alexandrov, 59. Dugin - 5. Černov, 6. Engqvist, 14. I. Grigorenko, 44. Arzamascev

Amur Chabarovsk - Metallurg Magnitogorsk 0:1 (0:0, 0:1, 0:0)
Gól: 35. Lee

Metallurg Novokuzneck - Neftechimik Nižnekamsk 1:2 po predĺžení (0:0, 1:0, 0:1 - 0:1)
Góly: 24. Jerdakov - 44. Polygalov, 61. Žukov

Sibir Novosibirsk - Traktor Čeľabinsk 3:1 (0:0, 1:1, 2:0)
Góly: 21. Kopejkin, 45. Šumakov, 49. Žafiarov - 36. Jakuceňa

Viac o téme: Andrej Meszároš Sibir Novosibirsk Traktor Čeľabinsk