VIDEO Na výhru PAOK-u nestačil: Mak narodenie syna oslávil gólom

Róbert Mak (11) gólom oslávil narodenie ďalšieho potomkaRóbert Mak (11) gólom oslávil narodenie ďalšieho potomka Zdroj: paokfc.gr

ATÉNY - Slovenský futbalový útočník v službách PAOK-u Solún Róbert Mak oslávil narodenie druhého syna gólom do siete Atromitosu (1:1) v sobotňajšom dueli 20. kola najvyššej gréckej súťaže. Dvadsaťštyriročný Bratislavčan v 31. min otvoril skóre, bod pre hostí vybojoval desať minút pred koncom Lazaridis.

Pre Maka to bol štvrtý ligový gól v tejto sezóne, predtým sa naposledy presadil 6. decembra v dueli proti Panioniosu (2:1).

PAOK - Atromitos 1:1 - Róbert Mak odohral celý zápas, v 31. min strelil gól a rovnakej minúte dostal ŽK, Erik Szabo (obaja PAOK) sedel na lavičke náhradníkov

Panetolikos - Kalloni 1:0

Panthrakikos - Panionios 0:1

Viac o téme: Róbert Mak PAOK Solún Atromitos