Mak na tento deň nikdy nezabudne: Najprv v pôrodnici, o pár hodín neskôr skóroval

Róbert Mak (11) gólom oslávil narodenie ďalšieho potomkaRóbert Mak (11) gólom oslávil narodenie ďalšieho potomka Zdroj: paokfc.gr

SOLÚN - Na posledný januárový víkend v roku 2016 slovenský futbalový reprezentant Robert Mak nikdy nezabudne. Stal sa otcom a príchod syna Alexeja na svet oslávil gólom vo svojom jubilejnom zápase za grécky PAOK Solún.

"Noc z piatka na sobotu som strávil pri manželke Zuzke v pôrodnici, narodil sa nám druhý syn Alexej. Sme veľmi šťastní,“ uviedol pre svoju oficiálnu webovú stránku Mak, ktorý o pár hodín nastúpil v základnej zostave PAOK-u v stretnutí 20. kola gréckej najvyššej súťaže proti Atromitosu. "Mal som veľkú chuť, chcel som príchod Alexeja na svet osláviť gólom a víťazstvom. Prvý polčas sme hrali dobrý futbal, ujali sme sa po mojom góle aj vedenia,“ dodal slovenský futbalista.

Po presnom zásahu strhol so seba dres a divákom ukázal na bielom tričku nápis: Alexej welcome. ,,Po zmene strán sme nepochopiteľne poľavili, hostia boli aktívnejší a vyrovnali. Škoda,“ zakončil Mak, pre ktorého bol duel proti Atromitosu jubilejným 50. stretnutím v gréckej najvyššej súťaži. Celkovo v drese PAOK-u Solún absolvoval 71 súťažných duelov, v ktorých zaznamenal 24 gólov.

Viac o téme: Robert Mak PAOK Solún
  • Autor: © Zoznam
  • FOTO: paokfc.gr
  • Zdroj: TASR

Súvisiace články

 
Staršie správy
Staršie správy
Staršie správy