VIDEO Už dlhé roky sa nenávidia: McDonagh sa po nečakanej bombe do hlavy ledva hýbal

Simmonds zložil McDonagha nečakaným úderom
Simmonds zložil McDonagha nečakaným úderom

BRATISLAVA - Simmonds a McDonagh sa vôbec nemajú v láske, čo sa ukázalo aj vo večernom súboji ich tímov. Po krátkej roztržke Simmondsovi praskli nervy a uštedril súperovi nečakaný úder päsťou rovno do tváre. Hráči si ani nezhodili rukavice, takže McDonagh nemal prečo očakávať takýto zákerný čin.

Vždy, keď sa stretnú Flyers s Rangers, na ľade na iskrí. Obzvlášť medzi Simmondson a McDonaghom, ktorí sa vôbec nemusia. Počas zápasov si nič nedarujú, no tentoraz to už zašlo priďaleko. Nech sa hráči majú akokoľvek v zuboch, pred pästnou výmenou by si mali v rámci nepísaných pravidiel aspoň zhodiť rukavice. Simmonds na to očividne nemal čas a súperovi uštedril tvrdý úder bez ohlásenia. 

Obaja už do akcie v sobotnom zápase nezasiahli. McDonagh odohral takmer štyri a pol minúty, Simmonds iba niečo málo cez tri. 26-ročný obranca New Yorku Rangers sa ešte dlho po inkasovanom údere nevedel pozviechať z ľadu. No napokon by mal z celej situácie vyviaznuť bez vážnejšieho poranenia.

Rangers sa nakoniec podarilo ukradnúť domácej Philadelphii výhru, keď iba 13 sekúnd pred koncom vyrovnal stav na 2:2 Keith Yandle svojou delovkou od modrej a v samostatných nájazdoch rozhodol Mats Zuccarello.


Tagy: Philadelphia Flyers Wayne Simmonds New York Rangers Ryan McDonagh

Kompletné výsledky a aktuálna tabuľka NHL
Zdroj:
sportky.sk
Foto:
YouTube, Video: YouTube

DISKUSIA