VIDEO United otvorili skóre prekrásnym gólom: Chelsea sa zachránila v nadstavenom čase

Mesut Özil strieľa gólMesut Özil strieľa gól Zdroj: SITA

LONDÝN - Šláger 25. kola najvyššej anglickej futbalovej súťaže na Stamford Bridge medzi FC Chelsea a Manchestrom United sa skončil nerozhodne 1:1. Hostí poslal do vedenia v 61. min Jesse Lingard, remízu pre "The Blues" zariadil v nadstavenom čase španielsky reprezentant Diego Costa. Manchester United je na piatom mieste Premier League, Chelsea je trinásta.

Hráči Bournemouthu v úvodnom nedeľňajšom dueli nestačili na favorizovaný Arsenal a prehrali 0:2. Hostia o svojom očakávanom víťazstve rozhodli počas dvoch minút v prvom polčase: najskôr skóroval Mesut Özil, po ňom Alex Oxlade-Chamberlain. "Kanonieri" sa víťazstvom dostali na tretie miesto v tabuľke Premier League.

Výsledok úvodného nedeľňajšieho stretnutia 25. kola najvyššej anglickej futbalovej súťaže Premier League:

Bournemouth - Arsenal Londýn 0:2 (0:2)
Góly: 23. Özil, 24. Oxlade-Chamberlain

FC Chelsea - Manchester United 1:1 (0:0)
Gól: 90.+ D. Costa - 61. Lingard