VIDEO Obhajca z Petrohradu prehral s Jaroslavľom v predĺžení, Dinamo úspešne v Soči

Obhajca titulu Petrohrad prehral s Jaroslavľom v predĺženíObhajca titulu Petrohrad prehral s Jaroslavľom v predĺžení Zdroj: ska.ru

MOSKVA - V prvých zápasoch play-off štvrťfinále Západnej konferencie Kontinentálnej hokejovej ligy podľahol fínsky tím Jokerit Helsinki v domácom prostredí po gólovej prestrelke Nižnému Novgorodu 4:6. Moskovské Dinamo si bez problémov poradilo na ľade Soči 4:1.

O prehre obhajcu titulu SKA Petrohrad v dueli s Lokomotivom Jaroslavľ rozhodol gólom v 15. min prvého predĺženia český útočník Jiří Novotný. Slovan Bratislava vo svojom prvom súboji play-off v tejto sezóne podľahol favorizovanému CSKA Moskva na jeho ľade 0:2.

Výsledky nedeľňajších prvých stretnutí play-off štvrťfinále Západnej konferencie Kontinentálnej hokejovej ligy (hrá sa na štyri víťazstvá):

HC Soči - Dinamo Moskva 1:4 (0:2, 0:1, 1:1) - stav série: 0:1
Góly: 59. J. Morozov - 19. a 29. Višnevskij, 14. Hietanen, 56. Šipov

Jokerit Helsinki - Nižnij Novgorod 4:6 (0:2, 3:1, 1:3) - stav série: 0:1
Góly: 22. a 33. Joensuu, 26. N. Hagman, 54. Regin - 15. a 17. Žerdev, 25. Daugaviňš, 50. Frolov, 53. Šopin, 60. V. Kuľomin

Lokomotiv Jaroslavľ - SKA Petrohrad 3:2 po predĺžení (0:1, 2:1, 0:0 - 1:0) - stav série: 1:0
Góly: 25. Mosaľov, 40. Gavrikov, 75. J. Novotný - 16. Šipačov, 31. A. Belov

Viac o téme: Dinamo Moskva Lokomotiv Jaroslavľ SKA Petrohrad HC Soči