Beckham je očarený z dvojice Tottenhamu: Kľúčoví hráči Anglicka na ME

Harry Kane a Dele Alli
Harry Kane a Dele Alli

LONDÝN - Niekdajší kapitán anglickej futbalovej reprezentácie David Beckham verí, že duo z Tottenhamu Hotspur Dele Alli a Harry Kane sa ocitne v plánoch trénera národného tímu Roya Hodgsona pre majstrovstvá Európy vo Francúzsku. Štyridsaťročný Beckham priznal, že je očarený hrou tejto dvojice zo severu Londýna v aktuálnej sezóne.

Devätnásťročný Alli sa v tejto sezóne prebojoval do základnej zostavy "kohútov" a pripísal si aj prvé štyri štarty v najcennejšom drese. O tri roky starší Kane zas na seba poriadne upozornil v priebehu minulej sezóny, v ktorej nastrieľal 31 gólov. 

"Som naozaj očarený hrou Deleho Alliho. V tejto sezóne hrá v drese Spurs vynikajúco. Je skvelé vidieť prichádzať mladých futbalistov, ktorí hrajú s takým zanietením. Rád sa tiež pozerám na prejav Harryho Kana. Páči sa mi, že Roy Hodgson zapracoval do mužstva viacero mladíkov a dal im šancu zahrať si na veľkom javisku. Už teraz sa neviem dočkať európskeho šampionátu," cituje portál goal.com slová Davida Beckhama, ktorého prvým klubom bol v detstve práve Tottenham Hotspur. Anglicko je súperom Slovenska v základnej B-skupiny turnaja. 


Tagy: David Beckham Tottenham Hotspurs Harry Kane Dele Alli

Zdroj:
SITA
Foto:
SITA

DISKUSIA