Šokujúce FOTO Saganovho šialeného účesu: Peter, čo si to so sebou spravil?

Šokujúci účes Petra SaganaŠokujúci účes Petra Sagana Zdroj: športky

BRATISLAVA - Nečakaný zvrat. Fanúšikovia nielen na Slovensku sledujú, ako Petrovi Saganovi rastú dlhé vlasy. A zostanú poriadne prekvapení, keď zbadajú fotografiu, ktorá sa dostala do redakcie Športiek. Slovenský Tourminátor si sadol do kaderníckeho kresla a spravil so sebou niečo nečakané. Peter si nechal u kaderníka skrátiť vlasy na polovicu. Nie však spôsobom, ktorý by ste čakali... Výsledkom bola vyholená polovica hlavy a nie skrátenie vlasov na polovičnú dĺžku. Poriadne to prekvapilo aj jeho manželku Katarínu.

Za zmenou imidžu u Petra je nakrúcanie jedného z ďalších spotov pre Telekom, ktorý je oficiálnym partnerom Petra Sagana od minulého roka. O vlasy teda miláčik národa neprišiel naozaj, bola to práca špičkového maskéra.„Peťa Sagana sme chceli dať ostrihať naozaj, ale nedal sa. Samozrejme sme to akceptovali a začali sme hľadať spôsob, ako to urobiť bez toho, aby o svoje vlasy prišiel,“ opísal Martin Vidan, hovorca Telekomu.

Šokujúci účes Petra Sagana Galéria fotiek (6) Zdroj: športky

Čiže namiesto holiaceho strojčeka hrala hlavnú úlohu okrem Petra aj parochňa. Takú, aká je použitá v novom spote, nedokáže urobiť hocikto, a tak stál štáb pred náročnou výzvou. „Na výrobu parochne sme povolali špičkového filmového maskéra Juraja Steinera, ktorý má za sebou množstvo úspešných slovenských a českých filmov,“ prezradil Vidan. Steiner spolupracoval na filmoch Muzika, Rivers of Babylon, Všichni moji blízci, Sedem zhavranelých bratov, za ktorý je nominovaný na Českého leva za najlepšie masky.

„Prípravou parochne strávil takmer týždeň, pritom pracoval s presnými mierami Peťovej hlavy. Nakoniec ju na Peťovu hlavu nanášal takmer dve hodiny, aby všetko vyzeralo čo najuveriteľnejšie,“ opísal Vidan. Aby vznikli zábery so strihaním skutočných vlasov Telekom angažoval prémiového francúzskeho kaderníka, ktorý žije na Slovensku a má tu aj svoj prestížny salón, a taktiež Peťovho „dvojníka“, ktorý sa nechal ostrihať.

„Prekvapenie Peťovej manželky Katky v závere je skutočné, nie hrané. Peťa s podivným novým strihom videla v tom zábere naozaj po prvýkrát,“ navnadil na spot hovorca Telekomu. Na televíznych obrazovkách sa reklama objaví už v najbližších dňoch.

Šokujúci účes Petra Sagana Galéria fotiek (6) Zdroj: športky

Voľakedy mal Peter vždy vyholené vlasy, dnes si Peter Sagan potrpí na imidž a pod prilbou nosí dlhý účes. „Kým mám vlasy, nechám si ich dlhé. Keď ich nebudem mať, budem to riešiť," povedal Sagan Športkám ešte pred pár dňami. Jeho dlhé vlasy pod prilbou kritizovala aj belgická cyklistická legenda Roger de Vlaeminck. „Podľa mňa je to až príliš. Neviem, možno je to teraz v móde. Ja by som to ako jazdec nezniesol, nikdy som to nemal a ani nebudem," nechal sa počuť.

Šokujúci účes Petra Sagana Galéria fotiek (6) Zdroj: športky

Viac o téme: Peter Sagan
  • Autor: © Zoznam/
  • FOTO: športky
  • Zdroj: kt; Športky

Súvisiace články

Staršie správy

Videá