VIDEO krásneho zakončenia v slovenskej lige: Táto parádička sa vám bude páčiť

Slovenský reprezentant v basketbale Martin SýkoraSlovenský reprezentant v basketbale Martin Sýkora Zdroj: SITA

LEVICE - Parádička zo slovenskej basketbalovej extraligy sa bude páčiť každému fanúšikovi. V sobotňajšom zápase 3. štvrťfinále medzi tímami Levickí Patrioti - KB Košice (101:83, stav série 1:2) Levičan Martin Sýkora trafil krátko pred polčasovým klaksónom takúto parádnu strelu z vlastnej polovice ihriska. Aj tento moment naštartoval Patriotov k výbornému výkonu v druhom polčase, a v zápase plnom emócií dominovali rozdielom 18 bodov. Domáci tak znížili stav série hranej na 3 víťazné zápasy na 1:2. Štvrtý zápas série je na programe v stredu v Košiciach.

>> Baví vás basketbal? Chcete sa ísť pozrieť na slovenskú ligu? Lístky nájdete na predpredaj.sk. <<

Viac o téme: Martin Sýkora
  • Zdroj: športky