VIDEO krásnych gólov z prípravy: Z týchto kúskov vám padne sánka!

Dimitri PayetDimitri Payet Zdroj: SITA

VIEDEŇ/ZÜRICH/PARÍŽ - Okulahodiace kúsky! Aj takto sa dajú opísať góly, ktoré padli v utorkových prípravných zápasoch pred futbalovými majstrovstvami Európy. Postarali sa o to traja hrdinovia svojej krajiny - Dimitri Payet z Francúzska, Miralem Pjanič z Bosny a Hercegoviny a Hakan Calhanoglu z Turecka.

Turecký reprezentant na rakúskej pôde parádne trafil z priameho kopu v 43. minúte, keď vyrovnal na 1:1. Turecko nakoniec porazilo Rakúšanov, druhý gól totiž pridala barcelonská hviezda Arda Turan.

Ďalším exekútorom je Miralem Pjanič, ktorý už neraz dokázal svoju perfektnú kopaciu techniku. V druhom polčase nádherne trafil presne do šibenice švajčiarskeho gólmana a zvýšil tak na 2:0 pre Bosnu a Hercegovinu.

Najkrajším gólom sa však blysla nová hviezda francúzskej reprezentácie Dimitri Payet. Ťahúň West Hamu perfektne premenil priamy kop z vyše 30 metrov. Brankár nemal na jeho strelu nárok.

Viac o téme: Dimitri Payet Miralem Pjanič
  • Zdroj: športky