Tajomstvo Saganovho vzťahu s Katkou: Peter, takto intímne ju oslovuješ aj na verejnosti?

Manželia Saganovci
Manželia Saganovci

BRAISLAVA - Slovenský cyklista Peter Sagan je od jesene šťastne ženatý, na Orave si vzal Katku Smolkovú, bývalú modelku, ktorá sa dnes stará o marketing rodinnej značky zaoberajúcej sa zdravou výživou. Obaja sú šťastní, Katka sprevádza Petra na pretekoch, doma na Slovensku trávia minimum času. Cyklista cez víkend zverejnil na Facebooku video pozdrav fanúšikom, na ktorom bol aj s Katkou. Kým on bol vysmiaty, Katka sa pred kamerou nevedela uvoľniť.

"Si live, pusina," povedal jej na začiatku videa. Zaujímavé a intímne pomenovanie. Prekvapilo však, že Peter si to neustrážil na intímne chvíle v súkromí, ale nazval ju takto pred všetkými fanúšikmi.

"Tak chcel by som vás všetkých pozdraviť. Pomaly sa chystáme na Slovensko. Objavil som túto aplikáciu na facebooku, takže si natáčame vlastnú telku. Sme na veľmi peknou mieste s kávou v ruke a je tu veľmi pekné prostredie. Počuť tu vtáčiky, užívame si trošku pohody po náročnej sezóne. A ak chcete, príďte ma povzbudiť do Grazu," pokračoval ďalej v pozdrave.

Mali by podobné oslovenia zostať skryté pred fanúšikmi?

Hlasovalo: 1060


Tagy: Peter Sagan Katarína Saganová

Zdroj:
kt; Športky
Foto:
facebook

DISKUSIA