VIDEO Bleskový obrat vyvolal šialenstvo: Totti rozplakal komentátora aj fanúšikov!

Francesco Totti rozhodol zápas dvoma gólmi Ilustračné fotoFrancesco Totti rozhodol zápas dvoma gólmi Ilustračné foto Zdroj: SITA

RÍM - Francesco Totti je vo svojich 39 rokoch stále platným hráčom a futbalovým velikánom. Dokázal to v stredajšom zápase najvyššej talianskej súťaže v drese AS Rím proti FC Turín (3:2), keď prišiel na ihrisko v 86. minúte za stavu 1:2 a dvoma gólmi zariadil víťazstvo "vlkov".

Totti vyrovnal len pár sekúnd od príchodu na trávnik a o dve minúty neskôr otočil skóre z pokutového kopu. Podobný kúsok, no nie víťazný, sa mu podaril aj v nedeľňajšom dueli v Bergame proti Atalante, keď sa dostal do hry v 78. min a v 86. min vyrovnal na konečných 3:3.

Práve druhý gól kapitána rímskeho AS vyvolal šialenstvo nielen medzi fanúšikmi, ale aj komentátormi. Jeden z nich sa dokonca v návale emócii rozplakal. Treba povedať, že nebol jediným, ktorého gól talianskej legendy dojal. V hľadisku bolo vidieť fanúšikov nahrávajúcich si videá a popritom im tiekli slzy po tvári.

AS Rím je v tabuľke Serie A na treťom mieste, päť bodov za druhým Neapolom a o sedem pred štvrtým Interom Miláno.

Viac o téme: Francesco Totti AS Rím
  • Zdroj: športky, SITA