VIDEO Lodivod Atlética skončil na tribúne: Simeonemu za incident hrozí trest!

Diego SimeoneDiego Simeone Zdroj: en.clubatleticodemadrid.com

MADRID - Sobotňajší duel španielskej ligy medzi Atleticom Madrid a FC Malaga (1:0) poznačil incident s loptou. Tá vyletela z trénerskej lavičky domácich na hraciu plochu, na ktorej sa práve hralo s inou. Stalo sa to krátko pred polčasovou prestávkou s úmyslom prerušiť útok hostí, informovala agentúra dpa.

Rozhodca duel neprerušil, no vzápätí poslal kouča domácich Diega Simeoneho na tribúnu. "Loptu hodil podávač," bránil sa tréner Atletica po skončení stretnutia. Televízne zábery ale ukázali, že mohol konať na jeho pokyn.

Argentínčan dostal červenú kartu, keďže je zodpovedný za dianie na lavičke. "Rozhodnutie rozhodcu bolo korektné," reagoval Simeone, ktorému hrozí navyše ďalší trest v podobe zákazu činnosti na tri stretnutia.

Viac o téme: Atlético Madrid Diego Simeone Málaga CF