VIDEO Anglický zázrak ukázal silu kolektívu: Aj bez hviezdneho Vardyho zdemoloval súpera

Gólové oslavy futbalistov LeicestruGólové oslavy futbalistov Leicestru Zdroj: SITA

LONDÝN - Futbalisti londýnskeho Arsenalu nevyužili šancu vrátiť sa v tabuľke anglickej Premier League na tretie miesto. V nedeľňajšom súboji 35. kola len remizovali na ihrisku Sunderlandu 0:0.

Hráči Leicestru urobili ďalší dôležitý krok k zisku titulu. Na domácom trávniku zdolali waleskú Swanseu City presvedčivo 4:0 a na čele tabuľky majú po nedeli osembodový náskok. Druhý Tottenham má k dobru pondelkovú dohrávku s West Bromwichom Albion.

Skóre na King Power Stadium otvoril v 10. minúte Mahrez, ktorý využil zaváhanie hosťujúceho kapitána Williamsa pri rozohrávke. Na rozdiel dvoch gólov zvýšil po polhodine hry Ulloa. Argentínsky útočník sa presadil hlavičkou po štandardnej situácii a centri Drinkwatera. V 60. min skóroval Ulloa opäť, po rýchlej akcii zakončil akciu Schluppa. Päť minút pred záverečnom hvizdom uzavrel gólový účet Albrighton.

Sunderland - Arsenal 0:0