VIDEO Budajov krásny sen sa rýchlo končí: Z bránky ho vyhnali tri bleskové góly

Peter BudajPeter Budaj Zdroj: Facebook: Ontario Regin

BRATISLAVA - Slovenské šance na úspech v zámorí zahŕňajú už iba jediné meno. Peter Budaj mal so svojim tímom až doposiaľ bezproblémovú cestu vyraďovacími bojmi, lenže tomu je koniec. V konferenčnom finále ho súper zahnal do kúta troma výhrami v rade.

Ontario vyhralo základnú časť a v play-off pôsobilo dominantne, lenže Lake Erie Monsters sa odmietli pozerať na históriu. Prvé dva zápasy vyhrali iba rozdielom jediného gólu, lenže posledné stretnutie ovládli suverénne 4:0 a zvýšili tak svoje vedenie v sérii na 3:0.

Peter Budaj bol v bránke prvé dve tretiny, následne ho vystriedal Michael Houser. Rozhodnuté bolo prakticky už v prvom dejstve, v ktorom dostal slovenský brankár tri góly za necelých päť minút. Na túto facku už jeho spoluhráči neboli schopní reagovať.

Viac o téme: Peter Budaj Lake Erie Monsters Ontario Reign
  • Zdroj: sportky.sk