VIDEO Gólová lahôdka v podaní Payeta: Hviezda West Hamu napodobnila legendárneho Beckhama!

Dimitri Payet opäť predviedol parádnu kopaciu technikuDimitri Payet opäť predviedol parádnu kopaciu techniku Zdroj: SITA

NANTES - Futbalisti Francúzska zvíťazili v prípravnom stretnutí pred kontinentálnym šampionátom EURO 2016 nad Kamerunom v Nantes tesne 3:2. O triumfe organizátorov turnaja rozhodol gólom v 90. minúte krídelník Dmitri Payet.

Lahôdkou pre fanúšikov bol posledný gól Francúzov. K priamemu kopu sa postavila hviezda West Hamu Dimitri Payet. Ten križnou strelou presne umiesnil loptu k ľavej tyči a gólmanovi nedal najmenšiu šancu.

Krásny priamy kop pripomína počínanie si ďalšieho skvelého exekútora - Davida Beckhama. Ten sa v poslednej minúte zápasu proti Grécku presadil taktiež z priameho kopu a krásnou strelou poslal Anglicko na svetový šampionát do Južnej Kórei a Japonska.

Viac o téme: Francúzsko Kamerun Dimitri Payet
  • Zdroj: TASR, športky