Lalkovič neplánuje budúcnosť vo Walsalle: Dôvod je jednoduchý

Milan Lalkovič
Milan Lalkovič

WALSALL - Slovenský futbalista Milan Lalkovič nebude pokračovať v FC Walsall, tíme účastníka League One (tretia v hierarchii anglických súťaží), ktorému sa v závere sezóny 2015/2016 nepodarilo postúpiť do The Championship. Bývalý mládežnícky reprezentant dostal možnosť pokračovať na Bescot Stadium, ale napokon si bude hľadať nový angažmán.

"Rozmýšľal som o mojej budúcnosti a rozhodol som sa neakceptovať podmienky, ktoré mi ponúkli v FC Walsall. Dôvod je jednoduchý, nedohodli sme sa na novom kontrakte, a tak najlepšou voľbou je môj odchod," uviedol prostredníctvom svojej facebookovej prezentácie Lalkovič, ktorý odohral za miestny tím dve sezóny - 2013/2014 a 2015/2016. "Chcem sa poďakovať všetkým zamestnancom, hráčom i ďalším ľudom za všetko, čo pre mňa urobili počas môjho pôsobenia v klube. Walsallu želám všetko najlepšie do budúcnosti," dodal lúčiaci sa 23-ročný ofenzívny hráč. 

Košický rodák Lalkovič predtým pôsobil v rámci League One v tíme FC Barnsley. Bývalý člen akadémie FC Chelsea v minulosti hral aj v Doncastri, Haagu, Vitórii Guimaraes a Mladej Boleslavi. 


Tagy: Milan Lalkovič FC Walsall

Kompletné výsledky a aktuálna tabuľka Priemier League
Zdroj:
SITA
Foto:
Facebook - Milan Lalkovič

DISKUSIA