VIDEO Veľká šou počas zápasu: Český tenista vyprovokoval Djokoviča k odvete!

Novak Djokovič
Novak Djokovič

TORONTO - Na tenisovom turnaji ATP World Masters 1000 Rogers Cup v kanadskom Toronte sa teda dejú zaujímavé veci. Svetová jednotka Novak Djokovič a jeho český súper Radek Štepánek pripravili pre divákov naozaj zábavné divadlo.

Srbský favorit síce nedal českému veteránovi žiadnu šancu na postup z osemfinále a zdolal ho hladko 6:2, 6:4. Obaja tenisti však okrem výborného tenisu predviedli aj poriadnu šou. Od Djokoviča by to až také prekvapenie nebolo, ale český súper mu rázne konkuroval.

Po parádnom a navyše víťaznom údere neovládol Štepánek emócie a nabitý energiou a radosťou z precízne zahranej výmeny zabrnkal Djokovičovi na nervy. Lepšie povedané na husle. Diváci sa okamžite dostali do varu a ovácie nemali konca.

Lenže aj Novak Djokovič je okrem výnimočného tenistu šoumen na pohľadanie. A preukázal to najlepším možným spôsobom. Po fantastickom údere výstrelok svojmu súperovi opätoval a pre zmenu zahral na husle Štepánkovi on. Celý zápas sa však niesol vo výbornej a férovej atmosfére. Klobúk dole pred oboma tenistami.


Tagy: Novak Djokovič Radek Štepánek

Zdroj:
športky
Foto:
SITA, Video: YouTube, twitter

DISKUSIA