VIDEO Komentátor okradol Phelpsa o zlato: Po nekonečnom tichu mu to konečne došlo

Michael Phelps
Michael Phelps

RIO DE JANEIRO - Olympiáda v Riu zo sebou priniesla viacero úsmevných či zarážajúcich udalostí, ktoré by k nej patriť nemali. O jednu z tých zábavnejších sa postaral anglicky hovoriaci komentátor, ktorý bol počas finále mužskej polohovky na dvesto metrov vo vytržení. Pred očami sa mu totiž rodil rozprávkový príbeh, ktorý však videl iba on sám.

Jeden z plavcov bol výrazne vpredu. V skutočnosti to bola olympijská legenda Michael Phelps, no komentátor si ho pomýlil s Ryanom Lochtem. Keď už bolo jasné, že vedúci plavec vyhrá, komentátor hlásil rozprávkový úspech pre 32-ročného amerického plavca, ktorý si to všetko údajne šetril na záver a vyfúkne Phelpsovi zlato. 

Aby toho nebolo málo, zaznela aj veta, ktorá baví internet: "Ryan Lochte konečne porazí Michaela Phelpsa a ten sa možno ani len nedostane na stupne víťazov!" Keď už na obrazovkách zasvietilo meno víťaza, ktorým bol samozrejme Phelps, komentátor zostal dlhé sekundy ako obarený. Po dlhom tichu, kedy nevydal ani hlásku, prišlo ospravedlnenie za mylné informácie. Údajne sa mu pomiešalo obsadenie jednotlivých dráh.


Tagy: Michael Phelps Ryan Lochte

Zdroj:
športky
Foto:
SITA, Video: Streamable

DISKUSIA