FOTO Medailu nezískala, aj tak si ju budete pamätať: Sexy Brazílčanka vyráža dych!

Thaisa Menezes
Thaisa Menezes

RIO DE JANEIRO - Čierny utorok pre ženské reprezentácie domácej Brazílie zavŕšil nezdar vo štvrťfinále turnaja volejbalistiek na Hrách XXXI. olympiády v Riu de Janeiro. Napriek tomu si jedna hráčka zaslúži veľkú pozornosť.

Brazílske volejbalistky síce medailu nezískajú, ale najmä jedna z nich v pamäti fanúšikov zostane zapísaná veľkými písmenami. Môže za to jej očarujúca krása, ktorá doslova vyráža dych. Volá sa Thaisa Menezes (29) a hráva na poste blokárky. Okrem toho, že je uznávanou volejbalistkou, sa navyše teší aj veľkej popularite mužského publika. Stačí sa na ňu pozrieť a dôvod je nad slnko jasný. Juhoamerická kráska však zažila veľké športové sklamanie.

Favorizované Brazílčanky, ktoré v piatich zápasoch v rámci základnej A-skupiny neprehrali ani jeden set, nestačili v dueli o postup do semifinále na Číňanky a podľahli im tesne 2:3. Brazílske volejbalistky získali zlaté medaily v Londýne 2012 a aj v Pekingu 2008, zhodne po finálových víťazstvách 3:1 nad Američankami; na domácej pôde ďalší triumf nepridali a nenapodobnia zlatý olympijský hetrik Kubánok z rokov 1992 - 2000.


Tagy: Brazília Thaisa Menezes

Zdroj:
SITA, športky
Foto:
Instagram Daherthaisa

DISKUSIA