Podozrivé VIDEO z losovania Ligy majstrov: Hovorí sa o najväčšom podvode v dejinách!

Losovanie Ligy majstrov vyvoláva mnoho otáznikov
Losovanie Ligy majstrov vyvoláva mnoho otáznikov

MONAKO - Futbalová Liga majstrov sa dostala opäť do centra pozornosti. Konkrétne losovanie skupinovej fázy, ktoré vyvoláva mnoho otáznikov.

Žrebovanie spôsobilo novú vlnu konšpiračných teórií. Už viackrát sa hovorilo, že losovanie je iba divadlo a zloženie skupín je vopred dohodnuté. Tomuto tvrdeniu nahráva aj posledný los, počas ktorého sa udiali viaceré podozrivé momenty.

Žreb vykonali riaditeľ súťaží pod hlavičkou UEFA Giorgio Marchetti, waleský ambasádor finálového stretnutia Ian Rush a kvarteto niekdajších reprezentantov - Holanďania Clarence Seedorf a Ruud van Nistelrooy, Francúz Thierry Henry a Brazílčan Roberto Carlos. 

Práve posledný menovaný brazílsky exreprezentant zohrával spolu s Ianom Rushom hlavnú úlohu. Funkcionár z Walesu loptičku rozbalil a potom podozrivo vložil ruky aj s papierikom pod stôl. Pozorní diváci si to však všimli a okamžite sa pýtajú, či papierik s názvom mužstva nevymenil za iný.

K žrebu pristúpil aj legendárny obranca Roberto Carlos, ktorý loptičku najskôr vytiahol a potom ju nenápadne vrátil naspäť. Z osudia vytiahol novú, v ktorej sa nachádzal papierik s klubom Ludogorec Razgrad. Ani tento podozrivý moment divákom neunikol a už teraz sa hovorí o nanajvýš zvláštnych okolnostiach.

V minulosti sa hovorilo o tzv. horúcich loptičkách, ktoré môžu signalizovať veľkého favorita. Žiadne priame dôkazy sa však nenašli. Ak by raz ale skutočná pravda vyšla na povrch, išlo by o najväčší podvod v dejinách futbalu.


Tagy: Roberto Carlos Ian Rush

Zdroj:
športky
Foto:
SITA, Video: twitter, Youtube

DISKUSIA