Exodus v podaní Guardiolu pokračuje: City sa rozlúčilo s ďalšími hráčmi!

Wilfried Bony a Samir Nasri
Wilfried Bony a Samir Nasri

STOKE-ON-TRENT - Anglický futbalový klub Stoke City získal z konkurenčného Manchestru City na sezónne hosťovanie útočníka Wilfrieda Bonyho. Dvadsaťsedemročný zakončovateľ z Pobrežia Slonoviny je kmeňový hráč "Citizens" od januára 2015.

Anglický futbalový klub Stoke City získal z konkurenčného Manchestru City na sezónne hosťovanie útočníka Wilfrieda Bonyho. Dvadsaťsedemročný zakončovateľ z Pobrežia Slonoviny je kmeňový hráč "Citizens" od januára 2015.

      
"V jeho prípade sme neváhali ani chvíľu. Disponuje silou, rýchlosťou a veľmi dobrými fyzickými parametrami," povedal pre web BBC tréner Stoke Mark Hughes na margo Bonyho, ktorý má v Manchestri platný kontrakt ešte na tri roky. 

Manchester opúšťa aj Samir Nasri. Francúzsky stredopoliar bude do konca sezóny hosťovať v FC Sevilla. "Ďakujem vedeniu klubu a skvelým fanúšikom za päť rokov, ktoré som strávil v drese City," uviedol Nasri.
      
Pred dvojicou Bony, Nasri sa porúčal z klubu aj Joe Hart. Brankárska jednotka anglickej reprezentácie bude ako kmeňový hráč MCFC hosťovať v FC Turín. V plánoch trénera ManCity Pepa Guardiolu nefiguruje ani Eliaquim Mangala. Francúzsky stopér rovnako ako jeho traja kolegovia poputuje na hosťovanie, o jeho pôsobisku sa rozhodne do stredy polnoci, keď sa v Anglicku končí prestupové obdobie.


Tagy: Samir Nasri Manchester City Wilfried Bony

Kompletné výsledky a aktuálna tabuľka Priemier League
Zdroj:
TASR
Foto:
TASR, SITA

DISKUSIA