VIDEO Lukaku sa postaral o deklasovanie Sunderlandu: Hetrik nastrieľal za 11 minút!

Romelu Lukaku oslavuje gólRomelu Lukaku oslavuje gól Zdroj: SITA

SUNDERLAND - Romelu Lukaku sa hetrikom postaral o víťazstvo Evertonu v Sunderlande 3:0 v pondelňajšom záverečnom stretnutí 4. kola najvyššej anglickej futbalovej súťaže Premier League 2016/2017. s

Belgický 23-ročný kanonier sa trikrát presadil v druhom polčase v rozpätí iba jedenástich minút. "Nemal som o ňom pochybnosti. Je neuveriteľné, aký vie byť dobrý. Úlohou útočníkov je strieľať góly a sám bol trochu na pochybách, keďže dlhšie za Everton neskóroval. Dnes gólmi preukázal svoju kvalitu. Bol to skvelý výkon," pochválil svojho zverenca holandský tréner Ronald Koeman, citoval ho oficiálny web súťaže.

Menej slávny liverpoolsky klub zostáva po štyroch dueloch nového ročníka bez prehry a poskočil na 3. priečku tabuľky, Sunderland ešte nezvíťazil a je predposledný.

Sunderland - Everton 0:3 (0:0)
Góly: 60., 68. a 71. R. Lukaku

Viac o téme: Romelu Lukaku Everton FC