VIDEO Cavaniho expresný gól PSG v šlágri s Arsenalom nestačil, Bazilej doma stratil cenné body

Edinson CavaniEdinson Cavani Zdroj: SITA

PARÍŽ/BAZILEJ - V A-skupine francúzsky majster Paríž St. Germain v Parku Princov remizoval s londýnskym Arsenalom 1:1. Už v prvej minúte hlavičkou otvoril skóre uruguajský útočník Edinson Cavani. Ten mal v prvom polčase aj ďalšie šance, ale netrafil ani prázdnu bránku. Cavani premrhal šance aj v druhom polčase a tak domáci pykali v 78. minúte, keď peknou strelou vyrovnal Alexis Sánchez.

V druhom súboji skupiny bulharský Ludogorec Razgrad remizoval v Bazileji 1:1.

A-skupina:

Paríž Saint Germain (Fr.) - FC Arsenal (Angl.) 1:1 (1:0)
Góly: 1. Cavani - 78. Alexis Sánchez, ČK: 90.+ Verratti po druhej ŽK - 90.+ Giroud po druhej ŽK, rozhodoval: Viktor Kassai (Maď.)

PSG: Aréola - Aurier (84. Meunier), Marquinhos, Thiago Silva, Maxwell - Krychowiak (80. Pastore) - Verratti, Rabiot (73. Thiago Motta) - Di María, Matuidi - Cavani

Arsenal: Ospina - Bellerín, Mustafi, Koscielny, Monreal - Coquelin (71. G. Xhaka), Santi Cazorla - Iwobi, Mesut Özil (85. Elneny), Oxlade-Chamberlain (63. Giroud) - Alexis Sánchez

FC Bazilej (Švaj.) - Ludogorec Razgrad (Bul.) 1:1 (0:1)
Góly: 80. Steffen - 45. J. Cafú, rozhodoval: Alexej Kulbakov (Biel.)

Bazilej: Vaclík - Lang, M. Suchý, Balanta, A. Traoré - T. Xhaka, Zuffi (70. Fransson) - Bjarnason, M. Delgado (82. Calla), Steffen - Janko (40. S. Doumbia)

Ludogorec: Stojanov - Minev, Moti, Palomino, Natanael (80. Vitinha) - Anicet Abel, Djakov (90.+ Sasha) - Misidjan, Marcelinho, Wanderson (85. Plastun) - J. Cafú

Viac o téme: FC Basel Arsenal F.C. Paris Saint-Germain F.C. PFC Ludogorets Razgrad