VIDEO Sparta prehrala rozdielom triedy, veľké prekvapenie na úkor Interu Miláno

Pierre-Emile Hojbjerg sleduje strieľajúceho Václava KadlecaPierre-Emile Hojbjerg sleduje strieľajúceho Václava Kadleca Zdroj: SITA

SOUTHAMPTON - Sparta Praha podľahla vonku Southamptonu 0:3, dva góly domácich strelil útočník Charlie Austin, tretí pridal v nadstavenom čase Jay Rodriguez.

Hráči talianskeho Interu Miláno doma na San Sire prekvapujúco nestačili na izraelského súpera Hapoel Beer Ševa, ktorému podľahli 0:2. Oba góly padli až po polčasovej prestávke. Prvý sa do streleckej listiny zapísal Miguel Vítor v 54. min a konečný výsledok uzavrel v 69. min Maor Buzgalo. Tréner Interu Frank De Boer sa snažil striedaniami oživiť hru, ale talianskemu mužstvu nepomohli ani Banega, Candreva a Icardi, ktorí nastúpili z hráčskej lavičky.

G-skupina
Standard Liége - Celta Vigo 1:1 (0:0)
Góly: 3. Dossevi - 13. Rossi

Panathinaikos Atény - Ajax Amsterdam 1:2 (1:1)
Góly: 5. Berg - 34 Traore, 67. Riedewald, ČK: 69. Ivanov, 90.+2 Wakaso - 79. Ziyech