Hráči United to stihli v poslednej chvíli: Splnený sen na smrteľnej posteli

Hráči United prišli navštíviť verného fanúšika na smrteľnej posteli
Hráči United prišli navštíviť verného fanúšika na smrteľnej posteli

MANCHESTER - Ak je pre niekoho futbal náboženstvom, tak tomuto starčekovi hráči Manchestru United udelili požehnanie na cestu do večnosti. Prišli do jeho domu, k smrteľnej posteli, aby mu splnili posledné želanie.

Iba 45 minút potom, ako odišli, dedko v pokoji posledný raz vydýchol. Podľahol rakovine prostaty. Radosť mu prišla spraviť štvorica z tímu jeho hrdinov: Marcus Rashford, Jesse Lingard, Ashley Young a Timothy Fosu-Mensah.

Paddy Lawler z Wythenshawe pri Manchestri povedal rodine, že pred smrťou by sa ešte chcel stretnúť s hráčmi naživo. Jeho 27-ročná vnučka Kayleigh Lawlerová o tom napísala status na Facebook a ten sa šíril tak rýchlo, že sen jej starého otca sa podarilo splniť. A to doslova na poslednú chvíľu. Hráči sa so starým pánom odfotili, popodpisovali predmety, ktoré mal v dome, pozhovárali sa a odišli.

"Prosím, pomôžte. Snažím sa dostať aspoň niektorých hráčov Manchester United, aby prišli a navštívili môjho dedko na smrteľnej posteli. Želal si ich stretnúť pred smrťou, ale z klubu na môj mail neprišla žiadna odpoveď. Chcem to pre neho ako prekvapenie, je obrovský fanúšik, snažil sa sledovať ešte aj včerajší zápas, ale nevydržal. Som si istá, že by bol veľmi šťastný, ak by sa to podarilo," napísala na sociálnej sieti. Po návšteve sa pochválila fotografiami a pridala poďakovanie: "Skvelí chlapci, všetci štyria. Veľmi ďakujeme. Dedko zomrel veľmi šťastný."


Tagy: Manchester United Ashley Young Jesse Lingard Marcus Rashford Paddy Lawler Timothy Fosu-Mensah

Kompletné výsledky a aktuálna tabuľka Priemier League
Zdroj:
športky
Foto:
facebook - Kayleigh Lawler Carson

DISKUSIA