Gareth Bale má strach o život: Hviezde Realu sa vyhrážajú kvôli tejto sexici!

Gareth Bale sa strachuje o život kvôli sexi EpiphanyGareth Bale sa strachuje o život kvôli sexi Epiphany Zdroj: SITA, WENN

MADRID - Ochranka na každom kroku, stále ho sprevádza trojica mužov ozbrojených od hlavy až po päty. Hviezdnemu futbalistovi Garethovi Baleovi sa jednoducho nesmie nič stať a to aj napriek tomu, že v mafiánskych kruhoch platí "pes, ktorý šteká, nehryzie". Totiž, ak sa niekomu mafia vyhráža, nechce útočiť. Udrie znenazdajky. No Real Madrid nič nechce nechať na náhodu, odkedy sa dozvedel o vyhrážkach, nasadil na svojho hráča bodyguardov.

Waleský útočník sa bojí o život a za všetko môže jeho krásna príbuzná. Sexi sesternica snúbenice Epiphany pred gangstrami údajne ukryla kufor plný hotovosti a drog - ako z filmu. A neexistuje lepší spôsob, ako získať kufor, ako vyhrážky rodine - najmä ak má v okruhu hviezdu svetového futbalu.

Ak sa ofenzívnemu klenotu Realu niečo stane, vinník je jasný. No problémom je, že po žene, ktorá si zarába ako modelka, sa zľahla zem. Následne začali v okolí vybuchovať autá a aj polícia sa obáva, či nie je na rade Gareth Bale. Ten sa teraz nesmie pohnúť bez toho, aby bolo všetko bezpečné a skontrolované.

Epiphany Galéria fotiek (2) Zdroj: WENN

Viac o téme: Real Madrid Gareth Bale
  • Autor: © Zoznam
  • FOTO: SITA, WENN
  • Zdroj: športky