FOTO Phelps konečne priznal svadbu: Emotívny odkaz na sociálnej sieti

Michael Phelps s manželkou Nicole Johnsonovou
Michael Phelps s manželkou Nicole Johnsonovou

CABO SAN LUCAS - Júnovú svadbu v Arizone sa Michaelovi Phelpsovi podarilo utajiť, ale októbrový druhý obrad v mexickom Cabo San Lucas už fenomenálny plavec pred verejnosťou neskryl.

Na svojom instagramovom profile 23-násobný olympijský víťaz zverejnil fotografie, ako sa v posledný októbrový víkend nahodený v slávnostnom obleku prechádza po pláži so svojou vyvolenou Nicole Johnsonovou. K fotkám pridal výstižný text: "Môj najlepší priateľ...milujem ťa!" Aj bývalá Miss Kalifornia zverejnila podobné fotografie, na ktorých sa promenáduje vysmiata v svadobných šatách.

Len pred niekoľkými dňami periodikum E! News potvrdilo špekulácie o tom, že Michael Phelps si vzal Nicole Johnsonovú na utajenom mieste už 13. júna 2016 v Maricopa County v americkom štáte Arizona. Obrad celebroval Phelpsov dlhoročný priateľ a zároveň agent Peter Carlisle. Phelps po augustových olympijských hrách v Riu de Janeiro, kde ukončil kariéru, médiá dlho ťahal za nos vyhláseniami, ako sa teší na svadbu. "Neviem sa dočkať. Bude to malý obrad v závere tohto roka. Je to ďalší veľký míľnik, na ktorý sa teším," tvrdil už dávno po svadbe, Pár sa zasnúbil vo februári 2015 a od mája tohto roka vychováva synčeka Boomera. Pre E! News aktuálne Phelps skonštatoval: "Musel som držať v tajnosti, že sme už zosobášení. Chcel som, aby nebol okolo nás zbytočný rozruch." Svojim fanúšikom ešte na diaľku odkázal. "Som šťastný a dieťa číslo dva možno nenechá na seba dlho čakať." 

 

My best friend.... I love you!!

Fotka uverejnená používateľom Michael Phelps (@m_phelps00),


Tagy: Michael Phelps

Zdroj:
SITA
Foto:
SITA

DISKUSIA