VIDEO Z hviezd Barcelony si uťahujú aj malí chlapci: Takto parodujú zranenia Neymara či Suáreza

 Futbalisti FC Barcelona sa chránia pred padajúcimi predmetmi, ktoré na nich hádžu diváci po tom, čo Lionel Messi (uprostred) premenil penaltu Futbalisti FC Barcelona sa chránia pred padajúcimi predmetmi, ktoré na nich hádžu diváci po tom, čo Lionel Messi (uprostred) premenil penaltu Zdroj: TASR/AP

VALENCIA - Z nedávneho incidentu s hodenou fľašou vody si už robia srandu aj malí futbalisti Valencie. Tí sa taktiež smejú z prehnaného simulovania hviezdnych hráčov Barcelony na čele s Neymarom a Suárezom. Situáciu zo zápasu momentu parodovali aj na tréningu.

 

 

Futbalové nádeje Valencia si vystrelili z najväčších hviezd Barcelony. Napodobňovali situáciu, keď pri oslave víťazného gólu trafila Neymara fľaša s vodou. Okamžite sa zvalili na zem aj ďalší hráči "blaugranas", ktorí simulovali zranenie. To isté predviedli aj chlaci z akadémie Valencie:

Barcelona zvíťazila v zápase španielskej La Ligy na ihrisku Valencie 3:2. Práve rozhodujúci gól padol v nadstavenom čase a z pokutového kopu. Ten premenil Lionel Messi a jeho oslava vyprovokovala domácich fanúšikov, ktorí hodili na trávnik fľašu s vodou a zasiahli Neymara. Reakcia hráčov bola však prehnaná. Myslí si to aj  prezident LFP Javier Tebas: "Futbalisti simulovali zranenie bez toho, že by ich trafil akýkoľvek predmet."

Viac o téme: FC Barcelona Neymar Valencia CF Luis Suárez
  • Autor: © Zoznam
  • FOTO: TASR/AP; VIDEO: Twitter, youtube
  • Zdroj: športky

Súvisiace články