Ľudia na celom svete neveria vlastným očiam: Šialene presná predpoveď spred dvoch rokov!

Chicago Cubs sa po dlhých 108 rokoch stali šampiónmiChicago Cubs sa po dlhých 108 rokoch stali šampiónmi Zdroj: MLB.com

CLEVELAND - Na svete sa dejú bláznivé veci, ale tomuto sa len tak ľahko uveriť nedá. Uhádnuť toľko špecifických vecí dva roky predtým, ako sa vlastne stanú, to chce viac ako iba šťastie a vedomosti. "Veštba" zaujala tisícky ľudí, ktorí nechceli veriť vlastným očiam, ako presne predpovedal RaysFanGio ukončenie tohto ročníka zámorskej MLB.

V roku 2014 skončilo Chicago v Národnej lige až na 14. mieste a ani sa nepozrelo do play-off. O rok neskôr doň už nakuklo, no aj to len z poslednej pozície. V semifinále ho vyradil New York Mets hladko 4:0 na zápasy, no dalo sa už hovoriť o značnom zlepšení, ktoré vyvrcholilo tento rok. Ako jediný tím sa Cubs v základnej časti dostali cez sto vyhratých zápasov.

Používateľ RaysFanGio tušil, že klub sa najbližšie roky výrazne zlepší a tak si tipol, že v roku 2016 sa stane po 108 rokoch šampiónom. Tu však neskončil. Taktiež predpovedal, že vo finále narazí na Cleveland a séria sa rozuzlí až v siedmom zápase. Aby toho nebolo málo, tipoval, že posledný zápas bude nerozhodný a bude potrebné predĺženie. Presne to sa aj stalo. Cubs napokon zvíťazili 8:7 a otočili tak nepriaznivý stav série z 1:3 na 4:3. Jeho príspevok už má viac ako 150 000 retweetov.

 

 

Viac o téme: Cleveland Indians Chicago Cubs
  • Autor: © Zoznam
  • FOTO: MLB.com
  • Zdroj: športky

Súvisiace články