VIDEO Tréner Slovana otvorene o problémoch s platmi: Všetko je to úplne inak!

Tréner Slovana M. Říha k situácii s platmi hráčov
Tréner Slovana M. Říha k situácii s platmi hráčov

BRATISLAVA - Podľa trénera hokejového Slovana Miloša Říhu sú informácie o kríze v súvislosti s dlhmi voči hráčom iba zavádzaním. V utorok denník Plus jeden deň publikoval správu s vyjadrením útočníka Václava Nedorosta, že klub údajne opäť trápia finančné suchoty, podľa spomenutého média naposledy videli hráči výplatu v júli a odvtedy na svoju gážu márne čakajú.

V kabíne sa preto vraj objavil aj mecenáš Slovana Juraj Široký a informoval hokejistov o termínoch vyrovnania podlžností.


"Daná novinárka vždy použije hráča alebo trénera ako obrovského kamaráta. On sa iba zmieni o tom, kto prišiel do kabíny a prečo. A ona si to napíše podľa seba, vždy proti Slovanu. Situácia sa stabilizovala a stále stabilizuje. Preto prišiel šéf klubu do kabíny a preto hráči v zápase proti Jokeritu tak bojovali a pristupujú tak aj k tréningom," povedal v utorok večer kouč Slovana Miloš Říha a pokračoval: "Prísľub tam je a situácia sa rieši a vyrieši sa. Hráči to pochopili a žiadny problém v tom nevidíme. To, že slová Vencu Nedorosta boli použité inak, to nie je naša záležitosť. Chcem, aby Slovan myslel pozitívne a diváci si nemysleli, že to budeme flákať. Snažíme sa to riešiť spoločne s ruskými partnermi a nevidím v tom krízu, aká bola v lete 2015." 


Mohlo by vás zaujať: Doping, nevera, úplatky a vraždenie: Týchto 8 škandálov otriaslo nielen svetom športu


Slovan mal počas pôsobenia v Kontinentálnej hokejovej lige už viackrát finančné problémy. Rozpočet vo výške 12 miliónov eur sa napĺňa len veľmi ťažko. Pred rokom v lete sa špekulovalo, či bude slovenský zástupca naďalej pokračovať v nadnárodnej súťaži. 


Tagy: Miloš Říha HC Slovan Bratislava

Kompletné výsledky a aktuálna tabuľka KHL
Zdroj:
SITA
Foto:
videoservis.tasr, video: TASR

DISKUSIA