Hokejová kariéra dohára, Jágr začína rodinný život: Tajné zásnuby s partnerkou Veronikou!

Jaromír Jágr a Veronika Kopřivová
Jaromír Jágr a Veronika Kopřivová

FLORIDA - Na ľade sa mu síce vôbec nedarí, no svoje šťastie našiel v súkromnom živote. Česká legenda, ktorú pozná celý hokejový svet, nie je s mladou partnerkou Veronikou Kopřivovou síce dlho, no dvojica si je istá, že našla lásku na celý život. Údajne sa preto rozhodli tajne zosobášiť a nasledovať by mala aj svadba.

Jágr sa v poslednej dobe zmenil, o tom niet pochýb. Na facebooku bol kedysi aktívny, delil sa s fanúšikmi o svoje myšlienky a názory, no s príchodom novej partnerky sa tieto príspevky vytratili. Nahradili ich spoločné videá, ktoré majú zachytávať ich zážitky a od vážnejšej nôty prešli skôr k zábavným. Teraz však zmizli aj tie. Jágr skrátka komunikovať úplne prestal a už je to nejaký ten piatok, čo sa s fanúšikmi naposledy spojil prostredníctvom facebooku či instagramu.

Zmenila sa aj jeho produktivita. Síce už nie je najmladší, no v drese Floridy vždy patril k absolútnym lídrom. Ešte vlani bol najlepším strelcom Panthers, lenže po 16 zápasoch novej sezóny sa mohol z gólu tešiť iba raz. Hokejová kariéra už zrejme končí a začína sa otvárať kapitola rodinného života, ktorú mali otvoriť práve zásnuby s Veronikou, o čom informoval český portál extra.cz.


Tagy: Jaromír Jágr Veronika Kopřivová

Kompletné výsledky a aktuálna tabuľka NHL
Zdroj:
športky
Foto:
Profimedia

DISKUSIA